Časté dotazy

Naplánovat svatbu vyžaduje mnoho času, zkušeností, organizační talent a dobrý vkus. Aby byl Váš svatební den dokonalý, je potřeba vše s dostatečným předstihem pečlivě připravit a neopomenout ani sebemenší detail. Připravili jsme pro Vás několik základních informací a nejčastějších dotazů pro Vaši lepší orientaci v plánování svateb.

Kdy začít s přípravami svatby?

Ideální je začít 8-12 měsíců před plánovaným datem svatby. Tím máte možnost získat termín i na ta nejžádanější místa.

Je možné zařídit svatbu na poslední chvíli?

Je možné naplánovat i express svatbu, ale v tomto případě vychází svatba kvůli časovému presu nákladněji a samozřejmě dochází i k více kompromisům. Platí tedy pravidlo: Čím dřív, tím líp.

Kolik svatba s agenturou stojí ?

Svatba se svatební agenturou nestojí o nic víc než by Vás stála, pokud byste si ji zařizovali sami. Celková výše vynaložených nákladů záleží pouze a jen na Vás. Vy rozhodujete o tom, jaké si vyberete služby, produkty, místa a také v jaké cenové relaci se budeme pohybovat. Agentura se vždy přizpůsobuje Vašim požadavkům a to nejen ze strany rozpočtu. Naopak právě agentura umí vyjednat s dodavateli ty nejlepší ceny a díky tomu se může svatba stát levnější než svépomoci.

Jaké druhy svateb nabízíte?

Ke každé svatbě přistupujeme individuálně, záleží tedy na Vás, zda si zvolíte svatbu klasickou nebo naopak tématickou či netradiční.

Mohu si u Vás objednat jen některé služby?

Ano, rádi Vám pomůžeme i s částečnými přípravami.

Proč si vybrat zrovna naší agenturu?

Ačkoli jsme na trhu jen pár let, v organizaci jsme jako doma a naše práce je zároveň naším koníčkem. Naše práce nás baví a proto ji děláme vždy na 100%, s láskou a péčí. Jsme kreativní, přinášíme nové nápady a děláme z ''obyčejné'' svatby jedinečnou.