O nás

Máme rádi Vaše sny

Můj příběh

Dříve jsem pracovala v eventové agentuře a plánovala veškeré akce od A až do Z. Vše bylo skvělé, plánování akcí mě vždy hrozně bavilo, ale vzhledem k velké agentuře vše procházelo obrovským schvalovacím procesem, což mě štvalo, jelikož jsem měla ve všem hrozně svázané ruce. Pro dobré organizační schopnosti mě časem začaly oslovovat kamarádky s uspořádáním večírků, oslav, a i některých svateb. Pomalu toho začínalo být stále více a více.

Svatební agentura BestSvatby tak vznikla v roce 2015. V roce 2015 mě totiž můj přítel požádal o ruku a mým největším eventem se tak stala má vlastní svatba. A tam to celé začalo. Plánování bylo hodně podobné, jen jsem zjistila, že najednou se kreativitě žádné meze nekladou. Žádné svázané ruce, neexistuje slovo nejde. Hrozně mě to bavilo a rozhodla jsem se, že spojím zkušenosti s vášní a koníčkem a založím svatební agenturu.

Od té doby uběhla již dlouhá chvíle a mýma rukama prošlo nespočet svateb a nevěst. Zažila jsem toho s nimi opravdu již spoustu, ale ani po letech mě ta práce neomrzela, ba naopak. Stále mě baví plnit Vaše sny a dělat Vaše dny jedinečnými. Je to práce, která mě naprosto naplňuje a hrozně baví. Jelikož svatební koordinátorka je takzvaná profesionální nejlepší kámoška, spousta nevěst mi už opravdu zůstalo a pojí nás teď velké přátelství.

Každou svatbu pro Vás děláme přímo na míru, aby byla jedinečná a padla Vám jako ulitá. Svatba totiž musí vypovídat o Vás dvou. Díky tomu máme vždy jen ty nejlepší reference. Snažíme se být vždy originální a nebojíme se výzev. Proto nabízíme nejen osobní přístup, ale i záruku jedinečnosti Vaší svatby. Vždy vyslechneme Vaši představu a pak se pustíme do práce. Nebojte se snít a realizovat Vaše nápady a touhy. Postaráme se o to, abychom je dovedly k naprosté dokonalosti a Vaší spokojenosti. Tak neváhejte a  pojďte do toho s námi. Jsme prostě Best :-)

Vaše Baruš

Baruš

Jsem narozená ve znamení Panny, takže jsem samozřejmě hrozný puntíčkář. Což se pak promítá i do svateb. Mám ráda, když je svatba celá vyladěná do posledního detailu, protože právě tyto detaily dělají svatbu jedinečnou a kouzelnou. Jsem energická, společenská, přátelská a mám ráda zábavu. Jsem hroznej cíťa a i po letech se pravidelně u obřadu dojímám. Ráda poznávám nové lidi, mám ráda design a dekorování všeho možného. Proto je pro mě profese svatební koordinátorky práce snů. Říkám práce, ale mám na mysli moje hobby, můj koníček, moje vášeň. :-)