Časté dotazy

Nejčastěji se ptáte

Naplánovat svatbu vyžaduje mnoho času, zkušeností, organizační talent a dobrý vkus. Aby byl Váš svatební den dokonalý, je potřeba vše s dostatečným předstihem pečlivě připravit a neopomenout ani sebemenší detail. Připravili jsme pro Vás několik základních informací a nejčastějších dotazů pro Vaši lepší orientaci v plánování svateb.

KDY ZAČÍT S PŘÍPRAVAMI SVATBY?

Ideální je začít 8-12 měsíců před plánovaným datem svatby. Tím máte možnost získat termín i na ta nejžádanější místa.

JE MOŽNÉ ZAŘÍDIT SVATBU NA POSLEDNÍ CHVÍLI?

Je možné naplánovat i express svatbu, ale v tomto případě vychází svatba kvůli časovému presu nákladněji a samozřejmě dochází i k více kompromisům. V sezóně pak máme také často víkendy plné. Platí tedy pravidlo: Čím dřív, tím líp.

KOLIK SVATBA S AGENTUROU STOJÍ ?

Každá svatba je jiná a vzhledem k tomu, že každou svatbu děláme snoubencům na míru, tak i každá jinak stojí. Je dobré si domluvit nezávaznou osobní schůzku, kde si vyslechneme Vaší představu, dle které jsme schopné Vám přibližný rozpočet sdělit na místě. Celková cena svatby záleží na náročnosti Vaší představy a na výběru dodavatelů, tedy je možné ji sdělit až po výběru všech dodavatelů.

DĚLÁTE I POUZE KOORDINACI DNE?

Pokud je termín mimo hlavní sezonu nebo pokud máme volno, tak ano, ale nerady. Většinou se Vám to snažíme rozmluvit. Naší prací je zároveň složit ten nej tým dodavatelů a tím bereme zodpovědnost na sebe. V případě vlastních dodavatelů pak nemůžeme ručit za jejich kvalitu a dobře odvedenou práci, což nemáme rády.

MOHU SI U VÁS OBJEDNAT JEN NĚKTERÉ SLUŽBY?

Ano i ne. Záleží, o jak velké a komplexní služby se jedná. Vzhledem k nabité sezóně bychom se malým zakázkám nemohly věnovat tak, jak bychom chtěly. Nicméně nemáme problém jen s vytvořením dekorací, a výzdoby, kde si však bereme vždy svého floristu.

JE MOŽNÉ DOMLUVIT JEN KONZULTACI?

Ano. Pokud si chcete svatbu zařídit samy a potřebujete jen popostrčit tím správným směrem, prozradit tipy a triky, jsme tu pro Vás.