Časté dotazy
Nejčastěji se ptáte

Naplánovat svatbu vyžaduje mnoho času, zkušeností, organizační talent a dobrý vkus. Aby byl Váš svatební den dokonalý, je potřeba vše s dostatečným předstihem pečlivě připravit a neopomenout ani sebemenší detail. Připravili jsme pro Vás několik základních informací a nejčastějších dotazů pro Vaši lepší orientaci v plánování svateb.

KDY ZAČÍT S PŘÍPRAVAMI SVATBY?

Ideální je začít 8-12 měsíců před plánovaným datem svatby. Tím máte možnost získat termín i na ta nejžádanější místa.

JE MOŽNÉ ZAŘÍDIT SVATBU NA POSLEDNÍ CHVÍLI?

Je možné naplánovat i express svatbu, ale v tomto případě vychází svatba kvůli časovému presu nákladněji a samozřejmě dochází i k více kompromisům. Platí tedy pravidlo: Čím dřív, tím líp.

KOLIK SVATBA S AGENTUROU STOJÍ ?

Svatba se svatební agenturou nestojí o nic víc než by Vás stála, pokud byste si ji zařizovali sami. Celková výše vynaložených nákladů záleží pouze a jen na Vás. Vy rozhodujete o tom, jaké si vyberete služby, produkty, místa a také v jaké cenové relaci se budeme pohybovat. Agentura se vždy přizpůsobuje Vašim požadavkům, a to nejen ze strany rozpočtu. Naopak právě agentura umí vyjednat s dodavateli ty nejlepší ceny a díky tomu se může svatba stát levnější než svépomoci.

JAKÉ DRUHY SVATEB NABÍZÍTE?

Ke každé svatbě přistupujeme individuálně, záleží tedy na Vás, v jakém stylu si svatbu zvolíte. Děláme svatby vždy na míru snoubencům, tedy každá je jiná a jedinečná.

MOHU SI U VÁS OBJEDNAT JEN NĚKTERÉ SLUŽBY?

Ano, rádi Vám pomůžeme i s částečnými přípravami.

PROČ SI VYBRAT ZROVNA NAŠÍ AGENTURU?

Jsme fungující agentura, která je na trhu již 5 let. V organizaci jsme jako doma a naše práce je zároveň naším koníčkem. Naše práce nás baví, a proto ji děláme vždy na 100%, s láskou a péčí. Jsme kreativní, přinášíme nové nápady a děláme z ''obyčejné'' svatby jedinečnou.